Shiten Fellnet me Goma

Shitet nga: Abedin 19 Tet 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shitet fellne me goma ne forme YLLi shume te mire ...Cmimi diskutohet ....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim