Shiten Fellnet me Guma

Shitet nga: s. 12 Jan 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR   150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Fellnet 15" me Guma 15" te veres shum te ruajtne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim