Shiten Fellnet per BMW

Shitet nga: Shuajb 15 Sht 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Fellnet per bmw,numri 15 dhe jane shume te lehta..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim