Shiten Fellnet per VW nr.17

Shitet nga: Shuajb 15 Sht 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Fellnet 17 per VW jane me gjendje te mire..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim