Shiten Fellnet

Shitet nga: Hala 07 Shk 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet
245/45/R18.................. 400€
205/55/R16...................280€
195/65/R15...................220€
215/55/R16...................350€
225/45/R17...................350€
175/50/R13...................140€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim