Shiten Fellnet

Shitet nga: Petrit 07 Pri 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 17-she ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim