Shiten Gomat 14 te veres

Shitet nga: Petrit 26 Jan 08:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Gomat e reja te veres 14.jan te perdorura vetem 3 muaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim