Shiten bandash 15 roll bashk me goma t veres

Shitet nga: armend 03 Mar 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes bandashat 15 4 copa me guma t veres jon gjendje t rregullt.
Pres bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim