Shiten bandashat

Shitet nga: Bandash 08 Tet 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten bandash te aluminit
Bandash 16 Me 5 vrima
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim