Shiten bandashet

Shitet nga: Behar 30 Nën 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shitet bandashet per golf 5 6 dhe seat jane ne gjendje super te mire me garncion po thuaj se te ri jane me goma shume te mira michelin te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim