Shiten fellgat per BMW X5 - X6

Shitet nga: Afrim 03 Nën 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellgat 19-she se bashku me goma te dimrit shum te mira per me shume info na kontaktoni ne nr. 045/807-080
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim