Shiten fellne 18tshe

Shitet nga: Berat 19 Nën 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 18 te ardhura nga gjermania jan shum te bukura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim