Shiten fellne per BMW 17'' me goma te veres

Shitet nga: ----- 24 Mar 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 17'' me goma te veres
Fellnet jon shume te rujtne pa gritha
Bojn per modelet e BMW


Qmimo:260€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim