Shiten fellnet 17

Shitet nga: Yll 16 Tet 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim