Shiten fellnet per golf 5

Shitet nga: Yllii 29 Shk 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet per golf 5 me guma shume te mira per ma shume informata kontaktoni ne ket nr ose ne viber 045601535. 205-55-15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim