Shiten fellnet r15 per golf 5

Shitet nga: Albi 23 Shk 00:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet me guma si te reja per golf 5 per me shume informata kontaktoni ne ket nr ose ne viber 045601535
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim