Shiten fellnet

Shitet nga: Felne R18 08 Nën 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
R18
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim