Shiten fellnet

Shitet nga: Kujtim rama 22 Mar 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet per audi a3 edhe per golf 4 me guma te reja na kontaktoni ne numrin 044848382
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim