Shiten fellnet

Shitet nga: Fellne 27 Mar 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet me goma te veres 185/60-14 goma te saves viti i prodhimit 2012 ,fellnet jan shume te mira nuk dridhin aspak
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim