Shiten goma te dimrit

Shitet nga: Alban 23 Nën 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 3 goma te dimrit m+S pak te perdorura pa bandasha.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim