Shiten gomat

Shitet nga: perparim 06 Mar 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat ne prishtinë, lagjen Kolovicë
Kemi goma 185 14C, 16,17,20.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim