Shiten gomat 16-she shum te mira

Shitet nga: Nehati 19 Nën 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma 16-she
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim