Shiten gomat 175-70-14

Shitet nga: Gazi 31 Mar 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat Jon te perdoruna vetem ni dimen
Gomat Jon 90 % te reja bindeni edhe vet
Gomat Jon me bandash dhe rrotkapne
Gomat kushtojn 150 qmimi pak diskutohet
Gomat kan qen ne golf 3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim