Shiten gomat 205 55 r16 M+S dimrit

Shitet nga: Shkelzim 13 Tet 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat 205 55 16 coll shum te mira pak te perdorura jon per dimer M+S bojn per te gjitha veturat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim