Shiten gomat 4 copa 205/55R15 fulda

Shitet nga: mergim 06 Pri 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
hiten gomat 205/55R15 fulda viti i prodhimit 2013 jon shum te mira gomat shum pak te perdorura te veres qmimi i panegocjushum 4 copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim