Shiten gomat 90 % treja

Shitet nga: Gazi 30 Mar 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat vetem ni dimen te perdorta
Gomat Jon shum te Mira I vertetoni vet
Gomat shiten me bandash she rrotkapne
Gomat Jon 175-70-14
Arsyja e shtjes te gomav ekom shit veturen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim