Shiten gomat 90 % treja

Shitet nga: Gazi 30 Mar 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat vetem ni dimen te perdorura*
Shiten gomat 175-70-14 shum te Mira*
Shiten gomat me bandash dhe rrotkapne*
Arsyja e shitjes se e kom shit veturen*
Gomat kan qen ne Golf 3 vetem ni dimen*
Qmimi 150 pak I diskutushum*
Gomat Jon M+S
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim