Shiten gomat e kerrit

Shitet nga: Flamur 18 Nën 11:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma te dimrit sava shum pak te perdorura per golf 2-3 plus kasetofonin me zvoqnika
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim