Shiten gomat per Audi Q5 me fellne

Shitet nga: Armendi 22 Sht 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat e Audi Q5 te sezonit te dimrit me fellne me dimenzione 235/65/17

Pres bleres serioz...
Cmimi me marreveshje

Mundeni me kontaktu edhe ne Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim