Shiten gomat se basbku me fellne

Shitet nga: Arsim 07 Mar 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet se bashku me goma jane shume te mira te sapoardhur nga shteti Gjermania.
Fellnet jane 18 lartesi, 225 gjensia, 40 trashsia e gomes.
Pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim