Shiten gomat

Shitet nga: Hala 07 Shk 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat
245/45/R18.................60€
215/35/R18.................90€
255/60/R17...............110€
245/65/R17.................70€
205/65/R16C...............60€
195/65/R15................120€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim