Shiten gomat

Shitet nga: Bujar 16 Mar 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat mishellin me bandash per golf 4
Gomat jan michelin 205/60/15 shtinen 4copa 100euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim