Shiten gomat

Shitet nga: Burim 19 Pri 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat 205-45 nr 16 jan te ardhura nga zvicrra para 1 jave dhe jan shum te lira qmimin 100€ firma KUMHO . Numri kontaktus 045-685-685
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim