Shiten guma me bandash per bmw 16

Shitet nga: Hysen 09 Shk 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gumat me bandash per bmw shum te rujtne per marakli nr 16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim