Shiten gumat e veres shum tmira

Shitet nga: Guma 06 Pri 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

165 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gumat everes shum te mira 3 muj te prdorta 215 55 16 shiten shum te mira nr itelit 044300151
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim