Shiten ose ndrrohen ,fellnet

Shitet nga: alban 21 Pri 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten ose ndrrohen ,fellnet jane ne gjendje shume te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim