Shiten urgjent gumat me bandasha

Shitet nga: s. 12 Jan 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gumat me bandasha 16" per audi wv etj

shum te mira shum te rujtne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim