Shiten

Shitet nga: Granit 03 Sht 00:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet per golf 6
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim