Shitje te gomave

Shitet nga: Nexhi 16 Mar 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shitje e gomave 245/45/18 viti 2012
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim