Shrafa origjinal per fellne

Shitet nga: agim 21 Shk 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 EUR   2 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten shrafa per fellne jan origjinal per opel.
2 euro copa, jan per fellne me 4 vrima
per detaje dhe informata te tjera

044451062 dhe 049641952
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim