Shtopa me lleda per peugeot 206

Shitet nga: Kiki 25 Gsh 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes shtopa me lleda per peugeot 206
Kiki
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim