TOYOTA AVENSIS FELLNE 17

Shitet nga: Ylberi 13 Shk 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
- SHITEN FELLNET PER TOYOTA AVENSIS 17
- FELLNET JANE ME GOMA THUAJSE TE REJA 225/45/17.



-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim