Tepija per gjip Ml ,alfa rome, polo ,passat etj

Shitet nga: e 03 Shk 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes tepia per gjip emell ,alfa rome, polo ,passat etj.shum te mira nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim