Tepija per touran

Shitet nga: F 04 Shk 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes tepija per touran origjinal nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim