Tiguan fellne 2012

Shitet nga: niti 10 Shk 10:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per tiguan 2012 me goma te reja fabrikisht numer 18
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim