Tre goma dimri me bandasha 205/55/R16

Shitet nga: Imran 15 Dhj 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 3 goma dimri me bandasha 205/55/R16.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim