Trend goma

Shitet nga: Visar 18 Nën 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Trend goma
Shesim goma te reja firma Nexen me qmime shume te lira .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim