U SHITEN

Shitet nga: Privati 04 Tet 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

290 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet me goma
Bejne per Audi A3 A4 A6
205/55/16
Fellnet jane shume te rujtne nuk kane grritha
Gomat jane te mira te veres Michelin
Jane ne gjendje perfekte
Jane te posaardhura nga gjermania Bk

Per kontakt 045655020 edhe ne viber
0037745655020
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim