U SHITEN

Shitet nga: Besart 07 Gsh 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR   220 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet me goma
Numer 195/65/15
Goma te mira MS
Jane per golf4 dhe bora
Jane te posaardhura nga gjermania
MUNDESI NDRRIMI

Per kontakt 045655020 edhe ne viber
0037745655020
Bk
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim