U SHITEN

Shitet nga: Privat 09 Krr 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

165 EUR   245 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet
Jane per Vw Golf5,6 Passat Touran
Audi A3 A4 A6
Jane 205/55/16
Goma te dimrit mesatare
Ne gjendje perfekte
Te posaardhura nga gjermania
MUNDESI NDRRIMI

Per kontakt 045655020 edhe ne viber
0037745655020
Bk
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim